Dom na os. Dolina

Dom z kategorii budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Projekt powstał na bazie istniejącego budynku, który został nadbudowany i przebudowany. Mimo pewnych ograniczeń narzuconych nam przez stary typ budownictwa, udało się osiągnąć funkcjonalny układ pomieszczeń i przestronną przestrzeń.

Parter został podzielony na trzy części: dzienną z kuchnią i salonem, mieszkalną z sypialnią wyposażoną w garderobę oraz gospodarczą, w której znajduje się kotłownia i garaż. Do wszystkich części jest łatwy dostęp z holu umiejscowionego w centrum budynku.

Na poddaszu mamy trzy duże sypialnie oraz łazienkę i pralnię. W centrum kondygnacji zaprojektowano duży hol, który jednak można w razie potrzeby zabudować i utworzyć kolejne, niewielkie pomieszczenie.

Podstawowe informacje o budynku:

  • powierzchnia całkowita parteru: 136,1m2
  • powierzchnia netto parteru: 105,1m2
  • powierzchnia całkowita poddasza: 117,8m2
  • powierzchnia netto poddasza: 92,4m2
  • powierzchnia netto budynku: 197,5m2

Dokładny rozkład pomieszczeń, ich powierzchnia oraz ogólny wymiar budynku widoczne są na rzutach umieszczonych w galerii poniżej. 

Podoba Ci się ten projekt lub chciałbyś coś w nim zmienić? Odwiedź sekcję kontakt i odezwij się do nas lub odwiedź nasze biuro projektowe w Budzowie, niedaleko miasta Sucha Beskidzka, a na pewno uda nam się razem stworzyć Twój wymarzony projekt!

Warto otworzyć rzuty kondygnacji „w nowej karcie” dla lepszej rozdzielczości obrazów.

Dodaj komentarz