Dom na os. Wiejskim

Dom z kategorii budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Domek prezentuje maksymalne i najkorzystniejsze wykorzystanie powerzchni, której tak naprawdę nie oferuje wiele. Projekt jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie domy z kategorii tych niewielkich, ale nie zbyt małych.

Parter to w głównej mierze salon z możliwością wyjścia na taras oraz otwarta kuchnia. Na wyróżnienie zasługują: niewielka łazienka, która służy jedynie jako usupełnienie dużej łazienki na poddaszu; malutkie pomieszczeniu umiejscowione pod klatką schodową, przeznaczone do przechowywania potrzebnych przedmiotów jak np. przyrządy do sprzątania; kotłowania, która jest łatwo dostępna zarówno z zewnątrz jak i z wewnątrz domu.

Poddasze to część mieszkalna z dwoma sypialniami z dostępem do balkonu, obszerną łazienką oraz garderobą.

Podstawowe informacje o budynku:

  • powierzchnia całkowita parteru: 69,5m2
  • powierzchnia netto parteru: 49,9m2
  • powierzchnia całkowita poddasza: 74,2m2
  • powierzchnia netto poddasza: 50,7m2
  • powierzchnia netto budynku: 100,6m2

Dokładny rozkład pomieszczeń, ich powierzchnia oraz ogólny wymiar budynku widoczne są na rzutach umieszczonych w galerii poniżej. 

Podoba Ci się ten projekt lub chciałbyś coś w nim zmienić? Odwiedź sekcję kontakt i odezwij się do nas, lub odwiedź nasze biuro projektowe w Budzowie, niedaleko miasta Sucha Beskidzka, a na pewno uda nam się razem stworzyć Twój wymarzony projekt!

Warto otworzyć rzuty kondygnacji „w nowej karcie” dla lepszej rozdzielczości obrazów.

Dodaj komentarz