Przebudowa na os. Dolina

Dom z kategorii budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Projekt powstał na bazie istniejącego budynku, który został nadbudowany i przebudowany. Mimo pewnych ograniczeń narzuconych nam przez stary typ budownictwa, udało się osiągnąć funkcjonalny układ pomieszczeń i przestronną przestrzeń.

Parter został podzielony na trzy części: dzienną z kuchnią i salonem, mieszkalną z sypialnią wyposażoną w garderobę oraz gospodarczą, w której znajduje się kotłownia i garaż. Do wszystkich części jest łatwy dostęp z holu umiejscowionego w centrum budynku.

Na poddaszu mamy trzy duże sypialnie oraz łazienkę i pralnię. W centrum kondygnacji zaprojektowano duży hol, który jednak można w razie potrzeby zabudować i utworzyć kolejne, niewielkie pomieszczenie.

Dokładny rozkład pomieszczeń, ich powierzchnia oraz ogólny wymiar budynku widoczne są na rzutach umieszczonych w galerii poniżej. 

Posiadasz stary budynek i chciałbyś go wyremontować? Odwiedź sekcję kontakt i odezwij się do nas lub odwiedź nasze biuro projektowe w Budzowie, niedaleko miasta Sucha Beskidzka, a doradzimy Ci w jaki sposób rozwiązać problem z przebudową istniejącego budynku!

Warto otworzyć rzuty kondygnacji „w nowej karcie” dla lepszej rozdzielczości obrazów.

Dodaj komentarz