Zespół budynków na os. Rolnym

Zespół budynków składający się z: domu mieszkalnego, domku letniskowego i budynku gospodarczego to projekt idealny dla ludzi chcących założyć swoje własne gospodarstwo. Cecha, która wyróżnia ten projekt od reszty to fakt, że głównym budulcem są drewno oraz glina.

Budynek jednorodzinny oferuje aż 3 kondygnacje, co pozwala na wykorzystanie parteru oraz poddasza do celów mieszkalnych, a piwnic jako pomieszczenia gospodarcze. Obok znajduje się niewielki domek letniskowy, który stylem przypomina pomniejszoną wersję głównego budynku. Może on pełnić rolę turystyczną lub po prostu zapewniać miejsce noclegowe dla odwiedzających nas gości. Ostatnią częścią kompleksu jest budynek gospodarczy z wiatą. Wiata zapewni ochronę maszynom rolniczym, a sam budynek można wykorzystać jako skład plonów, narzędzi itp.

Podstawowe informacje o budynku mieszkalnym:

  • powierzchnia całkowita: 361,0m2
  • powierzchnia użytkowa: 248,6m2

Podstawowe informacje o domku letniskowym:

  • powierzchnia całkowita: 108,0m2
  • powierzchnia użytkowa: 51,0m2

Podstawowe informacje o budynku gospodarczym:

  • powierzchnia całkowita: 148,5m2
  • powierzchnia użytkowa: 91,4m2

Dokładny rozkład pomieszczeń, ich powierzchnia oraz ogólny wymiar budynku widoczne są na rzutach umieszczonych w galerii poniżej. 

Podoba Ci się ten projekt lub chciałbyś coś w nim zmienić? Odwiedź sekcję kontakt i odezwij się do nas, lub odwiedź nasze biuro projektowe w Budzowie, niedaleko miasta Sucha Beskidzka, a na pewno uda nam się razem stworzyć Twój wymarzony projekt!

Warto otworzyć rzuty kondygnacji „w nowej karcie” dla lepszej rozdzielczości obrazów.

Dodaj komentarz